GERIAUSI SPRENDIMAI BALDŲ PRAMONEI

nuo projekto iki pakuotėsBAZIS 10 - PROGRAMINĖ ĮRANGA BALDŲ PROJEKTAVIMUI IR VISŲ REIKALINGŲ GAMYBOJE DOKUMENTŲ IR FAILŲ PARUOŠIMUI, BEI GAMYBOS PROCESU SUTRUMPINIMUI, KURI SUSIDEDA IŠ SEKANČIŲ MODULIŲ:


BAZIS - CABINET 

yra pagrindinis BAZIS sistemos modulis. Jis yra skirtas gaminti bet kokio sudėtingumo korpusinius baldus, su galimybe automatiškai gauti visą brėžinių ir specifikacijų rinkinį reikalinga projekto įgyvendinimui.

Palyginus rankiniu darbų, BAZIS - CABINET modulio naudojimas leidžia 10-15 kartų sutrumpinti projektavimo ir technologinio pasirengimo gaminių gamybai laiką ir sumažinti subjektyvių klaidų skaičių.BAZIS - CUTTING

Unikali moderni programa, sujungianti vaizdingą ir aiškią sąsają su galingais optimalaus pjūvio matematiniais algoritmais.
BAZIS - CUTTING leidžia sutaupyti sunaudojamų medžiagų kiekį ir gaminių gamybos laiką, pasitelkiant pjovimo skaičiavimo algoritmus, kurie maksimaliai užtikrina technologinę ir organizacinę gamybos pusę.

  


BAZIS-PACK 


BAZIS-PACK tai modulis skirtas formuoti pagamintų detalių pakavimą į pakuotes, laikantis nustatytų vartotojo apribojimų. Modulis leidžia greitai ir tiksliai išdėlioti detales į tam skirtas dėžes tokiu būdu, kad pakuotėse viskas gulėtų maksimaliai tankiai.

 

BAZIS-CABINET


Korpusinių baldų plačios klasės parametrinio dizaino modulis: įvairių tipų spintos, spintelės, lentynos, antresolės, komodos, stalai ir kt.
BAZIS-CABINET yra neatskiriama BAZIS sistemos dalis. Ji leidžia greitai ir tiksliai suprojektuoti bet kurį palaikomos klasės produktą. Darbas su parametriniu modeliu interaktyviu režimu, automatiškai atliekamų projektavimo ir valdymo funkcijų buvimas iki minimumo sumažina naujų produktų gaminimo laiką. Galingas redagavimo variklis leidžia keisti bet kokius gaminio parametrus, išlaikant jo struktūrą ir ryšį tarp dalių.


BAZIS-SĄMATA

Patogus ir galingas baldų gamybos ekonominių parametrų apskaičiavimo modulis.

BAZIS-SĄMATA padeda apskaičiuoti baldų detalių kainą, atsižvelgiant į materialines, darbo ir finansines išlaidas, taip pat į įmonės pelningumo rodiklius.


BAZIS-CNC

BASIS-CNC – tai modulis, skirtas automatiniam informacijos apie suprojektuotą BAZIS sistemoje gaminį perdavimui apdirbantiems frezavimo,pjovimo ir gręžimo centrams bei CNC staklėms. Jo naudojimas žymiai sumažina darbo laiką ir gerina gaminio kokybę.

 

BAZIS-STOCK

BAZIS-STOCK – tai originali programa, kurioje atsižvelgiama į visus materialiojo sandėlio darbo subtilybes, leidžianti organizuoti griežtą materialinių vertybių apskaitą ir kontrolę net intensyviai dirbančiose gamyklose. Naudojantis ja kaip sistemos dalimi, galima maksimaliai sugretinti ir optimizuoti projektavimo skyriaus, tiekimo skyriaus ir medžiagų bei komponentų sandėlio darbą. Tai leidžia be jokių sunkumų užtikrinti gamybą visomis reikmenimis. Modulis BAZIS-SANDĖLIS – tai ne automatizuotų apskaitos sistemų pakaitalas, bet jų papildas, kuris geriausiai spręndžia savo klasės užduotis.

 

BAZIS-SHOWROOM

BAZIS-SHOWROOM – tai modulis, skirtas patalpų interjero kūrimui, baldų išdėstymui ir užsakymo paruošimui jų gamybai.

 

BAZIS-SALONAS yra neatskiriama BAZIS sistemos dalis ir funkcionaliai uždaro „projektavimo, gamybos – realizavimo“ baldų gaminimo grandinę.

Naudojant šį modulį, klientas galės greitai gauti unikalią virtuvės, gyvenamojo kambario, prieškambario, vaikų darželio, miegamojo kompoziciją ir maksimaliai išnaudoti kambario erdvę.

Kokybiškas realistiško vaizdo pateikimas ir operatyvus išlaidų apskaičiavimas leidžia pasirinkti tinkamiausią užsakymo variantą, tiek estetiniu, tiek finansiniu požiūriu.